SESJA CIĄŻOWA 

Sesje ciążowe umożliwiają  zatrzymanie tego pięknego czasu jakim jest czas  oczekiwania na Maleństwo. Warto uwiecznić pięknie zaokrąglony brzuszek i piękno kobiety w stanie błogosławionym. W sesji może uczestniczyć tata jak i starsze rodzeństwo. Sesję ciążową wykonuję zarówno w studio, jak i w plenerze.


 

 


SESJA NOWORODKOWA

Wyjątkowa sesja noworodkowa będzie w przyszłości pięknym wspomnieniem zarówno dla rodziców jak i dla samej pociechy. 

Oferuję, dwa rodzaje sesji noworodkowych. Pierwszy typ to sesja pozowana, która trwa ok 4 godzin, i odbywa się w moim studiu. Warto pamiętać, że taką sesję wykonać najlepiej między 5-14 dniem życia, dlatego jej wykonanie trzeba zaplanować jeszcze przed narodzinami.  Głęboki sen i pozy zapamiętane z brzuszka umożliwiają na piękne ułożenia Maluszka, jednakże przy zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa, które w mojej pracy jest sprawą priorytetową. 

Drugi typ to sesja tzw „lifestyle”. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla „starszych” noworodków. Jest to również dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą uwiecznić piękne emocje i prawdziwe interakcje Maluszka ze swoimi rodzicami. 

 

 

SESJA NIEMOWLĘCA  I DZIECIĘCA 

Podczas fotografowania dzieci staram się uchwycić ich naturalność. Nie proszę o uśmiechy, nie zmuszam do sztucznego pozowania. Na sesjach zdjęciowych wspólnie z dziećmi bawimy się, skaczemy, puszczamy bańki mydlane. Czasem jest też nieco spokojniej. Wszystko zależy od miejsca spotkania, wybranego pakietu, ale przede wszystkim od dziecka – każde jest przecież inne. 

Idealnym momentem na sesję niemowlęcą jest okres około 6-8 miesiąca – kiedy to maluch opanował sztukę siedzenia.

 

 

 SESJA URODZINOWA

Czas tak szybko pędzi do przodu prawda? Wasz maluszek ma już ROCZEK a może nawet jest już starszy! Małe nóżki już niedługo będą biegały tak szybko, że trudno będzie je dogonić. To wspaniały czas...tak wspaniały, że warto zatrzymać choć kilka momentów na zdjęciach w moim studio.

Na sesję roczkową zapraszam jeszcze przed pierwszymi urodzinami malucha, kiedy stawia już swoje pierwsze kroczki jednak nie biega samodzielnie.

 

 

SESJA RODZINNA

Sesje rodzinne mają wyjątkowy charakter. Spotkanie przed obiektywem służy temu, aby utrwalić niepowtarzalne relacje, które łączą członków rodziny. Miłości między rodzicami i dzieckiem nie da się opisać, ale można spróbować oddać jej ułamek na pamiątkowej fotografii. Emocje, kameralna atmosfera, naturalność – wszystko to staram się uwiecznić przy użyciu aparatu.

Zdjęcia możemy zrealizować w dowolnie wybranej przestrzeni, aby nadać im jak najwięcej indywidualnych cech. Na sesję rodzinną zapraszam dzieci, rodziców, dziadków, rodzeństwo, przyjaciół i każdego, kto tylko ma ochotę stanąć przed aparatem fotograficznym w towarzystwie bliskich.


 

 

Profesjonalna obróbka


Każde zdjęcie poddawane jest profesjonalnej obróbce aby przekształcić je w dzieła sztuki najwyższej jakości, które będą cieszyły Wasze oczy. 

 

 

 Profesjonalny sprzęt


Fotografując używam profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

 

 

Doświadczenie


Kilkuletnie doświadczenie w sztuce fotografii, obróbki oraz przygotowaniu sesji

 

W każde Wasze zdjęcie wkładam całe serce i dużo pracy, chcę aby były dla Was idealne, żeby były cudowną pamiątką na zawsze, dopieszczam więc każdy najmniejszy szczegół. I dlatego do każdego pakietu dołączone są wydruki, abyście w pełni mogli cieszyć się efektem mojej pracy. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe zdjęcie przed i po obróce.

 

 

SESJA JAKO PREZENT – PODARUJ VOUCHER

Jak zrobić wspaniały prezent, który nie zostanie zapomniany w kilka dni? Podaruj sesję fotograficzną!

Jest to idealny sposób na niebanalny i oryginalny prezent, który w dodatku będzie dla obdarowanej osoby niezwykłą pamiątką. 

 

Wątpliwości?

 

Potrafię zapewnić  najwyższą jakość usług i najlepsze rezultaty, oto dlaczego:

FAQ

Kiedy trzeba zarezerwować sesję?

Im wcześniej tym lepiej. W przypadku sesji noworodkowych termin trzeba zarezerwować jeszcze w ciąży. Mimo, że nie da się dokładnie przewidzieć kiedy Wasz maluch przyjdzie na świat, to można orientacyjnie podać planowaną datę porodu. Po porodzie należy skontaktować się ze mną jak najszybciej, żeby ustalić już dokładną datę i godzinę sesji.

W przypadku sesji ciążowych, niemowlęcych i dziecięcych sesję najlepiej zarezerwować ok dwóch miesięcy wcześniej.

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową?

Sesję noworodkową najlepiej i najbezpieczniej wykonać do końca drugiego tygodnia życia. W tym czasie maluszek pamięta jeszcze ułożenie swojego ciała z ciasnego brzuszka mamy i jest na tyle elastyczny, że można go bezpiecznie układać w słodkie pozy. Dużo i głęboko śpi,  jeszcze nie ma problemów z brzuszkiem i kolkami ani trądziku niemowlęcego.  Jeśli ma łuszczącą się skórę, zdarte paznokietki czy słodkie zmarszczki to tylko dodaje mu uroku. 

Ile czasu trwa sesja

Przeciętny czas sesji noworodkowej to 3-4 godziny. Wszystko zależy od tego ile czasu maluszek potrzebuje na jedzenie, tulenie i zaśnięcie.

Sesje starszych dzieci trwają ok godziny.

 

Co jeśli po porodzie nie będziemy mogli wykonać sesji w ciągu 2 tygodni po porodzie, np. z powodu dłuższego pobytu w szpitalu?

 

Jeśli z jakiś powodów niemożliwe będzie wykonanie sesji do 14 doby życia maluszka, w takiej sytuacji zadatek przechodzi na poczet innej wybranej przez Was sesji np. sesji niemowlęcej (do wykorzystania przez rok).

 

Czy trzeba mieć własne dodatki, czapeczki oraz suknie do sesji ciążowych itp?

Do sesji noworodkowych nie trzeba. Posiadam własne akcesoria do sesji (koce, ubranka, czapeczki, opaski itp.) Oczywiście jeśli macie coś co chcielibyście wykorzystać według własnego pomysłu to gorąco do tego zachęcam, proszę tylko wcześniej o taką informację.

Do sesji dziecięcych proszę przynieść własne ubranka. 

Do sesji ciążowych udostępniam piękne suknie szyte specjalnie na te okazje.


Poznaj opinie innych:

100 % profesjonalizmu i pasji włożonej w to co robi. Każdemu serdecznie polecamy. 

Kasia i Michał I Sesja ciążowa

Jeśli zdjęcia to tylko z Adą.  Jest to osoba pełna pasji i miłości do tego co robi, co przekłada się na efekt Jej ciężkiej pracy. Bo praca z noworodkami wymaga ogromniej cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Dlatego uważam, że Ada jest zaklinaczką dzieci :)

Patrycja mama  Antosia | Sesja noworodkowa


Miła, przesympatyczna osoba z doskonałym podejściem do dzieci. Profesjonalistka w swojej dziedzinie. Zdjęcia przepiękne. Polecamy

Rodzice Olka I Sesja dziecięca

Wspaniała, ciepła miła osoba, a do tego cudowny fotograf :) Trochę się bałam tej sesji (jak ją zniesie nasz maluch), lecz zupełnie niepotrzebnie. Adriana jest w 100% profesjonalistką, doskonale radzi sobie z dziećmi. Zdjęcia bajeczne. Rośnie nam apetyt na więcej. Polecam

Mama Zuzi | Sesja noworodkowa


Dołącz Na Facebooku!

Polub Fanpage Adriana Więsztal Photography i bądź w ten sposób na bieżąco z promocjami, Świątecznymi Mini Sesjami oraz innymi akcjami organizowanymi przeze mnie.

 

MASZ, PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

 

 Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie osoby, które chciałby się na taką sesję umówić, również tych z Was którzy z jakiegoś powodu nie są jeszcze w stu procentach zdecydowani. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

Przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się z REGULAMINEM

  Copyright © 2017. Adriana Więsztal Photography