REPORTAŻ ŚLUBNY

Ślub i wesele to momenty szczególne dla każdej Pary Młodej. Po latach w Waszej pamięci pozostaną jedynie wspomnienia tych pięknych chwil.
Warto więc je uchwycić i utrwalić w ponadczasowej, dobrej fotografii. Stawiam na fotografię naturalną, dokumentalną, nie koloryzuję rzeczywistości.
Na moich zdjęciach staram się utrwalić Waszą prawdziwą historię. Materiał który oddaje w Wasze ręce to opowieść – spontaniczna i prawdziwa, bez reżyserowanych uśmiechów, póz i aktorstwa.  Mogę fotografować wszędzie – na terenie Polski lub dalej gdzie tylko nogi poniosą, gdzie tylko sobie zamarzycie… Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić właśnie Waszą historię miłosną.
Dołącz Na Facebooku!

Polub Fanpage Adriana Więsztal Photography i bądź w ten sposób na bieżąco z promocjami, Świątecznymi Mini Sesjami oraz innymi akcjami organizowanymi przeze mnie.

 

MASZ, PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

 

 Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Copyright © 2017. Adriana Więsztal Photography