FOTOGRAFIA REKLAMOWA I PACKSHOTY

Nic nie sprzedaje tak dobrze jak obraz! 

Nawet najbardziej rozbudowane i celne opisy produktów nie przemawiają do kupującego tak, jak dobra fotografia. Nie powinno to dziwić, gdyż osiemdziesiąt procent informacji dociera do nas poprzez wzrok.
Dlatego atrakcyjnie wykonane zdjęcia produktów znacząco wpływają wyniki sprzedaży.

Zdjęcia produktowe to nie koszt, to inwestycja!Fotografia produktowa PACKSHOT

Nasze studio fotograficzne wykonuje wysokiej jakości zdjęcia produktowe. Jeśli sprzedajesz produkty za pośrednictwem internetu, doskonale zdajesz sobie sprawę jak duże znaczenie ma wygląd prezentowanych produktów. Profesjonanie wykonane zdjęcia sprawią, że Twoje produkty wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów. Realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia, każdorazowo przykładając szczególną wagę do detali. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, by zdjęcia produktów w pełni oddawały zalety fotografowanych przedmiotów. Wykonywane przez nas zdjęcia packshot to przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Ich celem jest zwiększenie efektu działania reklamy wizualnej oraz podniesienie prestiżu firmy.

Przykładowe realizacje:

 

Lookbok

Zdjęcia lookbookowe w połączeniu z packshotami duch tworzą duet doskonały. Są idealnym sposobem na prezentację produktów na stronie internetowej, czy drukowanym katalogu.

 

Zdjęcia Reklamowe

Zdjęcia tego typu ukazują najbardziej istotne cechy fotografowanego produktu, wydobywając przy tym gamę jego zalet. Z uwagi na kontekst marketingowy często wykonywane są w aranżowanych scenografiach z wykorzystaniem oświetlenia podkreślającego poszczególne elementy przedmiotu. Fotografia reklamowa wykorzystywana jest głównie w reklamach drukowanych (plakatach, ulotkach, folderach reklamowych, okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych) jak i stronach www.

 

 

Profesjonalna obróbka

 

Każde zdjęcie poddawane jest profesjonalnej obróbce aby przekształcić je w dzieła sztuki najwyższej jakości.

 

 

 Profesjonalny sprzęt


Fotografując używam profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości.

 

 

Doświadczenie

 
Kilkuletnie doświadczenie w sztuce fotografii, obróbki oraz przygotowaniu sesji

Cennik:

PACKSHOT ZWYKŁY

Zastosowanie: internet

< 10 zdjęć: od 25 zł/szt*

11 – 50 zdjęć: od 20 zł/szt

51 – 100 zdjęć: od 15 zł/szt

> 100 zdjęć: od 10 zł/szt

> 500 zdjęć: od 7 zł/szt 

zdjęcie pojedynczego produktu, drobny retusz i korekcja (do 5 min). Plik w formacie JPG lub PNG. Max 2000 pikseli na dłuższym boku, rozdzielczość 72-96 dpi.

PACKSHOT PREMIUM

Zastosowanie: internet + druk

< 10 zdjęć: od 38 zł/szt

11 – 50 zdjęć: od 33 zł/szt

51 – 100 zdjęć: od 28 zł/szt

> 100 zdjęć: od 22 zł/szt

zdjęcie pojedynczego produktu na jednolitym białym lub innym tle, zaawansowany retusz (usuwanie skaz, zabrudzeń, zagnieceń itp.), korekcja barw, zmiana kolorów, kontrastu, prosty montaż lub modyfikacja produktu. Plik w formacie do wyboru: TIF / JPG / PNG. CMYK / RGB. Rozdzielczość 300 dpi.


DODATKOWE OPCJE

każdy dodatkowy produkt na zdjęciu + 50%

szparowanie (wycięcie z tła) od 5 zł/szt

znak wodny 1 zł/szt

optymalizacja zdjęć pod konkretną stronę 2 zł/szt

sesja u Klienta – do uzgodnienia.

prasowanie parowe od 3 zł/szt

montaż produktów od 3 zł/szt

dodanie cienia od 2 zł/szt

dodanie dolnego, częściowego, lustrzanego odbicia od 5 zł/szt

ekspres – jeden dzień roboczy +100%, dwa dni robocze + 50%

prace nieujęte w powyższym cenniku podlegają indywidualnej wycenie w oparciu o stawkę godzinową pracy studia, tj. 70 zł/godz. 

* Minimalne jednorazowe zlecenie -> 200 pln netto.

Dostawa i zwrot produktów na koszt Zleceniodawcy.

Fotografia wymagająca aranżacji, a także zdjęcia typu „duch” oraz prezentacja odzieży na Modelce z widoczną twarzą podlegają osobnej wycenie.

W przypadku przedmiotów wymagających składania, skręcania, wypełniania, prasowania doliczamy dodatkową opłatę. Np. prasowanie t-shirta > 3 zł.

Fotografie produktów z powierzchnią błyszczącą, szkalnych, foliowych, metalicznych, z tiulu, koronki, wymagają większego nakładu pracy, dlatego mają cenę wyższą niż podane w cenniku.

Zdjęcia są robione według wytycznych podanych przez Klienta (brief), jeżeli nie ma szczegółowych wytycznych, robię tak jak uważam, że będzie optymalnie i jak to jest możliwe do wykonania. Oczywiście mogę później zrobić dodatkowe zdjęcie, jeżeli Klient ma inną wizję, jednak jest ono dodatkowo płatne.

Podane kwoty są cenami orientacyjnymi. Do każdego zlecenia przeprowadzamy szczegółową, indywidualną wycenę po otrzymaniu wszystkich informacji, po zapoznaniu się z wizją klienta, terminem realizacji, ilością zdjęć itp.CO NAS WYRÓŻNIA?

KONKURENCYJNE CENY: położenie studia z dala od wielkich aglomeracji pozwala nam na obniżenie ceny za zdjęcie. Nie dokładasz się  do wynajmu studia, płacisz tylko za zdjęcie.

WSPÓŁPRACA ZDALNA: nie musisz dostarczać produktów osobiście, większość naszych klientów przesyła do nas swoje produkty za pośrednictwem kuriera, jest to szybka i wygodna forma współpracy.

SZYBKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ: dbamy o Twój czas, dotrzymujemy terminów.

PROFESJONALIZM: mamy doświadczenie w tym co robimy, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, dbamy o dobry kontakt, zawsze jesteśmy pod telefonem.

Zapraszamy do współpracy!

Przebieg współpracy:


1 Bezpłatna wycena i zdjęcia testowe

Zaczynamy od indywidualnej wyceny zdjęć, wykonujemy zdjęcie testowe i przesyłamy do akceptacji. Ustalamy szczegóły współpracy.

2 Przygotowanie do zdjęć

Każdy produkt odpowiednio przygotowujemy – ustawiamy, oświetlamy i stylizujemy, w przypadku zdjęć odzieży typu duch - ubrania prasujemy.

3 Fotografowanie

Jak najwierniej odzwierciedlamy kolory i strukturę obiektu. Stawiamy na powtarzalność ujęć i unifikujemy je w obrębie całych serii produktów czy asortymentu sklepu.

4 Obróbka graficzna

Wszystkie zdjęcia retuszujemy, usuwamy tło (szparujemy) i poprawiamy ewentualne fabryczne niedoskonałości produktu.

5 Przesłanie zdjęć

Wszystkie fotografie udostępniamy na własnym serwerze FTP, umożliwia to na wygodny i natychmiastowy dostęp do Twoich zdjęć produktowych.

6 Rozliczenie

Wystawiamy fakturę za wykonane zlecenie i pakujemy Twoje rzeczy do odbioru. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty.

FAQ

Jak zacząć  współpracę z nami?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania na kontakt@awiesztal.pl. Skontaktujemy się w ciągu 24H z indywidualną ofertą.

Czy wymagane jest podpisanie umowy za każdym razem?

Umowę podpisujemy tylko przy pierwszym zleceniu. Wówczas zostaną Państwo dopisani do bazy stałych klientów.

Czy istotne jest przeznaczenie fotografowanych zdjęć ?

Tak, ponieważ zdjęcie do sklepu internetowego przygotowywane jest w innej rozdzielczości niż zdjęcie z przeznaczeniem do druku.

Co otrzymuję w cenie?

Wykonywane przez nas zdjęcia otrzymają Państwo w rozdzielczości minimum 800px/dłuższy bok lub dowolny inny rozmiar podany przez klienta. Idealnym rozmiarem dla sklepów internetowych jest 800px-1000px ze względu na specyfikę monitorów używanych przez kupujących. Każde zdjęcie zostaje poddane retuszowi, który obejmuje: usuwanie tła, poprawki kształtu, korektę kolorystyczną, korektę ostrości, poprawa kontrastu i jasności, usunięciu wad produktu oraz zanieczyszczeń. Zdjęcia udostępniamy w formacie JPEG, TIFF, PNG. - do wyboru. Zdjęcie próbne zostaje przesłane przed wykonaniem całej partii. 1-miesięczna archiwizacja packshotów.

Czy robicie poprawki?

 TAK! Jeżeli zdjęcie zostanie wykonane błędnie względem przekazanych wytycznych, Klient może żądać poprawek, aż do uzyskania prawidłowego efektu. Standardowy czas wykonania poprawek to 48h roboczych.

Nie jestem pewien, wykonujecie zdjęcie próbne?

Wystarczy przesłać do nas wybrany przez siebie produkt, a my wykonamy dla Was próbne zdjęcie aby przekonać do dalszej owocnej i pełnej fotografii współpracy. Czas realizacji do 24H.

Prawa autorskie.

Jeśli klient chce dokonać zakupu prawa autorskich w celu ich odsprzedaży musi o tym fakcie poinformować mailowo. Wówczas zostanie naliczona umówiona kwota.

Jak wygląda płatność ?

Płatność dokonywana jest na podstawie Faktury. W przypadku pierwszego zlecenia płatność następuje z góry. Kolejne mogą być opłacone do 2 dni od otrzymania zdjęć.


 

ZAMÓW BEZPŁATNE PRÓBNE ZDJĘCIA.

Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany to zamów próbne zdjęcia. Przekonasz się o doskonałej jakości naszej pracy.

 

Czas wykonania 48H

 

MASZ, PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI?

 

 Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.


  Copyright © 2019. Adriana Więsztal Photography