REGULAMIN JEST OBOWIĄZKOWYM DOKUMENTEM, DO JAKIEGO ODSYŁAM KLIENTÓW PRZED SESJĄ, JESZCZE PRZED WPŁATĄ ZADATKU. UISZCZENIE OPŁATY RÓWNOZNACZNE JEST Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU. JEGO NIEPRZECZYTANIE LUB NIEPODPISANIE FORMY PAPIEROWEJ NIE ZWALNIA Z KONSEKWENCJI JAKIE ZA SOBĄ NIESIE TREŚĆ DOKUMENTU.

  • Proszę o zapoznanie się z moim portfolio, indywidualnym stylem wykonywania zdjęć, sposobu obróbki graficznej oraz jakości oddanych prac. UMAWIAJĄC SIĘ NA SESJĘ W PEŁNI GO AKCEPTUJESZ. Poprawiam zdjęcia według własnej inwencji twórczej i nie przerobię ich w sposób, jaki nie jest moim stylem, nie wykonam też zdjęć na podobieństwo innego fotografa. Nie jestem grafikiem i nie tworzę postaci czy elementów ciała, nie dorabiam elementów na zdjęciu etc. Natomiast starannie retuszuje niedoskonałości ciała typu wygładzanie twarzy, subtelne wyszczuplenie oraz poprawię ogólny wygląd zdjęcia: wyostrzenie oczu, poprawienie kolorystyki, jasności zdjęcia. Sesja jest wykonywana w innych warunkach i mimo tych samych dodatków nie jestem w stanie skopiować identycznie raz zrobionego przez siebie zdjęcia. Proszę starannie przeczytać informację o sesjach, która Was interesuje tak by wiedzieć czego się spodziewać podczas sesji, po zaakceptowaniu zdjęć i odbiorze płyty nie będzie można domagać się korekty zdjęć.
  • Rezerwując sesję zobowiązujecie się do wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł, który stanowi jedynie potwierdzenie rezerwacji daty sesji. Resztę kwoty zobowiązujecie się wpłacić max do dnia sesji płacąc przelewem lub odliczoną gotówką. Przelewu należy dokonać w ciągu dwóch dni od momentu otrzymania numeru konta. Pozostałą kwotę należy wpłacić w dniu sesji. W przypadku braku płatności zadatku we wskazanym terminie, rezerwacja jest nieważna.
  • Jeśli kupujesz sesje w prezencie dla kogoś, dowiedz się czy dana osoba zna moją twórczość i styl. A jeśli nie to podeślij jej adres strony. Zaproszenie na sesje ważne jest ok. 6 miesięcy od daty zakupu.
  • Terminy sesji należy rezerwować ok.4-6 tygodni wcześniej. W celu rezerwacji należy: wpłacić zaliczkę i KONIECZNIE przesłać potwierdzenie wpłaty na maila ( kontakt ) W innym razie nie będę mogła zweryfikować wpłaty i zarezerwować termin.
  • Nie zezwalam na wykonywanie zdjęć podczas sesji własnym sprzętem (aparat fotograficzny, telefon, tablet itp.) i publikacji owych zdjęć wykonanych samodzielnie. Cena za złamanie regulaminu +100% ceny sesji.
  • Nie ponoszę odpowiedzialności za wydruki i inne materiały wykonywane w nieautoryzowanych przeze mnie miejscach (tanie punkty foto, internet).
  • Podczas sesji rodzeństwa, kiedy fotografowane jest jedno z dzieci a reszta maluchów przebywa poza planem zdjęciowym to rodzice odpowiadają za bezpieczeństwo dzieci.
  • W dniu sesji klient płaci za usługę i deklarowaną liczbę zdjęć. Istnieje możliwość dokupienia kilku ujęć w cenie 40zł/szt lub 50zł/szt w zależności od wybranego pakietu. Wówczas za dodatkowe ujęcia płaci się przelewem lub przy odbiorze materiału.
  • Na wybrane zdjęcia czekam do 7 dni od momentu ich wysłania. Jeżeli do tego czasu nie wybierzecie zdjęć sama je wybieram i wysyłam ilość zgodną z wybranym pakietem.
  • Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia 3-5 tygodni.
  • Oddaję taką ilość zdjęć jaką zdecydowaliście się zakupić, nie oddaję wszystkich kadrów z sesji, nie oddaję plików RAW.
  • Na płycie znajdują się zdjęcia najwyższej rozdzielczości w 2 formatach: do druku i do publikacji w Internecie.
  • Klient na sesję przychodzi przygotowany (czyste, zadbane paznokcie, kryjący makijaż, fryzura, ubrania bez aplikacji z przodu). Retusz obejmuje tylko podstawowe zagadnienia (rozjaśnianie, intensywność kolorów itd).
  • Przychodzimy punktualnie, znaczy się nie później ani nie wcześniej niż na umówioną godzinę.
   Rodzice odpowiadają za dziecko i dbają o jego bezpieczeństwo, jeśli maluch przed sesją coś jadł to należy go umyć.
  • Pracuję od poniedziałku do piątku w godz 9:00-15:00, wyjątkiem są wieczorne plenery. Sesja po godz 15 +100zł, w sobotę +100zł, w niedzielę +200zł.
  • Termin wykonania usługi może być zmieniony bez dodatkowych kosztów w przypadku sesji plenerowej z powodu złej pogody.
   W przypadku zmiany terminu z innych powodów, zamawiający zobowiązany jest o tym poinformować najpóźniej dwa dni przed zaplanowaną sesją fotograficzną. 
  • Wpłacony zadatek przepada, jeśli zamawiający odwołuje sesję później niż dzień przed jej wykonaniem. Sesję przekładam tylko dwukrotnie, później trzeba wpłacić nowy zadatek.
  • Zadatek zwracam, jeśli sesja zostałaby odwołana przeze mnie i  nie byłoby możliwości ustalenia kolejnego terminu.
  • Na sesję przyprowadzamy tylko ZDROWE dzieci, gdyż chore zakatarzone mają gorszy nastrój i się męczą a ponadto fotografuję w tym studiu noworodki i dlatego bardzo proszę o odpowiedzialne zachowanie.
 • Piliki źródłowe archiwizuje jedynie przez miesiąc od przekazania galerii do wyboru.
 • Promocje oferowane przez Adriana Więsztal Photography nie łączą się ze sobą.

 

Regulamin zakupu i realizacji vouchera
(bonu upominkowego, czy inaczej zaproszenia na sesję) w Adriana Więsztal Photography:
1. Voucher jest ważny przez okres 6 miesięcy od daty zakupu, a jego ważność nie podlega przedłużeniu.
2. Voucher podarunkowy wystawiany jest imiennie na daną osobę i nie może być wykorzystany przez inną osobę.
3. Aby skorzystać z vouchera należy się skontaktować telefonicznie lub mailowo i ustalić termin wykorzystania vouchera, nie później jednak niż miesiąc przed upływem ważności vouchera.
4. Zakupiony voucher nie podlega zwrotowi.
5. Voucher nie jest środkiem płatniczym, nie podlega wymianie na gotówkę, nie może z niego być wydana reszta.
6. Voucher może być wykorzystany tylko jednorazowo. Nie ma możliwości jego podziału.
7. Osoba Obdarowana jest zobowiązana do okazania vouchera przed sesją.
8. Niniejszy regulamin uważany jest za zaakceptowany przez Nabywcę Vouchera z momentem dokonania zapłaty.

Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Adriana Więsztal Photography. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze publikowana na www.awiesztal.pl