23 May 2017

Brzuszkowych

Okres oczekiwania na maleństwo to wyjątkowy etap w życiu kobiety. Pomimo iż mamy w tym okresie nie zawsze czują się tak pięknie i wyjątkowo (a może właśnie dlatego), sesja ciążowa ma na celu nie tylko zarejestrowanie rosnącego brzuszka, ale przede wszystkim wydobycie i podkreślenie wyjątkowej kobiecości i piękna, jakim promieniuje przyszła Mama.


KIEDY NA SESJĘ BRZUSZKOWĄ

Najlepszy moment na sesję to okres między 28 a 35 tygodniem ciąży. Brzuszek jest już wtedy znaczący, ale przyszła mama zazwyczaj ma jeszcze dość sporo energii i humoru w porównaniu z ostatnim miesiącem ciąży.

MIEJSCE

Sesje brzuszkowe wykonuję zarówno w studio, jak i w plenerze. Charakter tych sesji jest nieco różny – studio pozwala na większą „zabawę” światłem, plener – na różnorodne kadry z użyciem naturalnego tła.

STYLIZACJE

Unikam zbędnych dodatków, nadmiaru gadżetów typu klocki, literki. Sesja ciążowa dla mnie ma jeden nadrzędny cel przede wszystkim wydobycie i podkreślenie wyjątkowej kobiecości i piękna, jakim promieniuje przyszła Mama. Podczas zdjęć ustawiam, sugeruję, niejednokrotnie „układam” modeli począwszy od postawy całej sylwetki skończywszy na najdrobniejszych szczegółach, jak ułożenie dłoni, czy ustawieniu podbródka. Nie musicie się więc martwić, czy będziecie umieli, potrafili, czy pozowanie jest dla Was – zajmę się wszystkim 🙂 Oczywiście unikamy sztuczności, a gdy takie pozowanie jest niekomfortowe – stawiamy na naturalność. Moim celem jest jednak stworzenie obrazów jak najpiękniej przedstawiających ten cudowny okres, wydobywających urok kobiety, artystycznych.

Dla męża/partnera należy zabrać kilka koszul/koszulek oraz ew. spodnie na zmianę. Polecamy proste fasony, kolorystycznie dopasowane do sukni lub własnych stylizacji mamy (dostępne suknie widoczne w portfolio).

LISTA RZECZY DO ZABRANIA:

koszule/koszulki dla taty, spodnie na zmianę,

ew. własne stylizacje dla mamy,

czasem przydają się buty na obcasie, szpilki,

podstawowe kosmetyki do poprawienia makijażu, fryzury – puder, lakier do włosów itp.